Yabancılar için Türkçe

Yabancılar için Türkçe

Yabancılar için Türkçe

Candelas sizin için son derece profesyonel ve kaliteli Türkçe Kursları hazırladı. Türkçe derslerimiz ile ÖZEL Bire-Bir ders formatında ya da VIP küçük gruplar halinde kısa sürede Türkçe öğrenebilirsiniz.

Bu dersleri bire-bir ÖZEL Ders Formatında, 2 kişilik sınıflarda veya en fazla 10 öğrenciden oluşan gruplarda alabilirsiniz.

Candelas sadece özel ders veren bir kurumdur. Özel gruplara grup eğitimi verir. Ayrıntılar için lütfen bize danışın.

Kalabalıklar içinde kaybolmaz, derslerinizi kaçırmaz ve hedeflerinize çok hızlı ulaşırsınız.

Endişelenmeyin! Birebir dersler için ayıracağınız bütçe herhangi bir standart Türkçe dersi için ayıracağınız bütçeden çok da fazla olmayacaktır. Bire Bir derslerimiz grup şeklindeki birçok Türkçe kursu kadar ekonomiktir

İsterseniz Türkçe derslerimize kendi arkadaş grubunuzla katılabilirsiniz. Böylece grubunuz için özel indirimler ve promosyon fiyatlarından yararlanarak özel olarak tasarlanmış Türkçe dersleri alabilirsiniz.

Çeşitli sebeplerle özel ders almak için yeterli zaman bulamayabilirsiniz. Kursa gelmek sizin için zor olabilir. Ancak bunun bir çaresi var. Dilerseniz tüm bu eğitimleri ONLINE Canlı Dersler formatında size göre planlanan zamanlarda alabilirsiniz.

Türkçe kursları aşağıda görüldüğü gibi seviyelere göredir. Lütfen seviyeleri kontrol edin ve sahip olabileceğiniz dersler veya fiyatlar hakkında bize soru sormaktan çekinmeyin.

Turkish Courses Levels and hours One-on-One / (Max.10 students in a class)

Elementary A1 & A2: 104 hours

Pre-intermediate & Intermediate B1 & B2: 104 hours

Advanced Level C1 & C2: 104 hours

Please contact us for further details and the enrollment process. 

E-mail: info@candelasegitim.com

Telephone: +90 312 431 78 96

Mobile: +90 505 287 30 20

https://www.candelasegitim.com/turkish-courses-yabancilar-icin-turkce-detay

0 Comment